راه اندازی مرکز آموزش الکترونیکی (اموزش مجازی)

🔴🔴🔴 اطلاعیه مهم :


ضمن عرض تبریک سال نو خدمت تمامی اساتید و دانشجویان محترم به اطلاع می رساند، با توجه به احتمال تداوم تعطیلی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور، با پیگیری های صورت گرفته سامانه آموزشی مجازی دانشگاه در سایت دانشگاه جهت برگزاری کلاس ها بصورت آنلاین ( صوتی و تصویری ) از روز جمعه 22\01\99 بکار گرفته خواهد شد.

👈 مقرر گردیده است در مرحله اول، روز جمعه (20 فروردین ماه) کلیه کلاسها طبق زمانبندی قبلی کلاس ها در ایام انتخاب واحد راس ساعت بصورت آنلاین برگزار گردد.
لینک هر کلاس بصورت جداگانه در گروه هر درس بصورت جداگانه اطلاع رسانی خواهد شد لذا از دانشجویان عزیز خواهشمندیم اگر برای درسی گروه ساخته شده است ایدی( ali_erfaniiii) را در گروه اضافه کنید تا لینک کلاس مجازی برای درس مورد نظر در گروه اطلاع رسانی شود.

👈 دانشجویان می بایست تا زمان ارائه کلمه عبور و رمز عبور به آنها (که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد) از منوی کاربر مهمان وارد سامانه شده و جهت حضور و غیاب توسط اساتید محترم با نام و نام خانوادگی خود وارد شوند.

👈 در ضمن فیلم های آموزشی از نحوه استفاده از این سیستم بصورت کامل در سایت این سامانه و همچنین در ادامه اطلاعیه موجود و قابل استفاده می باشد.

✅ آدرس سامانه آموزش آنلاین اسکای روم:

www.skyroom.online

با تشکر و آرزوی سلامتی

ما در اینجا گرد هم آمدیم تا بتوانیم با بهره گیری از امکانات موجود، راه دستیابی به آینده ای پربار را برای دانشجویان هموار نموده و موانع پیشرفت علمی و تحصیلی آنها را شناسایی و برطرف نماییم. دكتر منوچهر نيكنام

آخرین مطالب

چاپ دومین شماره از فصلنامه پژوهش های مدیریت

چاپ دومین شماره از فصلنام...

پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد و ب...

چاپ و انتشار اولين شماره از نشريه (( پژوهش های مديريت ))

چاپ و انتشار اولين شماره...

بدين وسيله به استحضار کليه اساتيد و دانشجويان عزي...

گالری تصاویر