اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کاردانی سال 97-96 دانشگاه غزالی

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون کاردانی پیوسته (فنی – حرفه ای)
مدارک لازم جهت ثبت نام دانشجویان جدیدالورود به شرح ذیل می باشد:

1- اصل ‌‌مدرك ‌‌ديپلم ‌متوسطه ‌‌نظام‌‌ جديد يا گواهي‌ ‌موقت‌ ‌پايان ‌‌تحصيلات‌ متوسطه‌ نظام‌ جديد در يكي‌ از شاخه‌هاي‌ كاردانش‌ يا فني‌ و حرفه‌اي ‌صادره‌ از محل ‌تحصيل‌ قبلی مبني‌ برفراغت از تحصیل و گذراندن كليه واحدهاي درسي‌ در دوره ‌سه‌ساله‌، كارورزي و كارآموزي حداكثر تاپايان‌ شهریور ماه‌ 1396. (اصل و 1 سری کپی).

2- اصل‌ مدرك‌ ديپلم‌ متوسطه‌ نظام‌قديم‌ آموزش‌ متوسطه‌ يا گواهي‌ موقت‌ پايان‌ تحصيلات‌ نظام‌ قديم‌ (هنرستان‌) مبني‌ بر گذراندن‌ كليه‌ دروس‌چهارساله. (اصل و 1 سری کپی).

3- اصل و تصویر ریزنمرات کامل دیپلم با مهر و تأئید سازمان آموزش و پرورش (اصل و 1 سری کپی).
تذکر: طبق آئین نامه ثبت نام دوره های بدون آزمون، مغایرت در معدل اعلام شده و معدل مندرج در کارنامه هر یک از داوطلبان، به منزله تخلف ثبت نامی تلقی شده و قبولی داوطلب لغو و ثبت نام میسر نخواهد بود.

4- اصل‌ شناسنامه‌ و1 سری كپي‌ ازتمام‌ صفحات‌ آن؛ اصل کارت ملی و1 سری کپی از پشت­ و­ روی­ کارت.

5- 6 قطعه‌ عكس‌ 4×3 تمام‌ رخ‌ تهيه‌ شده‌ درسال‌جاري و پشت نویسی کلیه عکس­ها.

6- فيش پستي درخواست تاييديه تحصيلي ديپلم به موسسه محل قبولي. (از طریق مراجعه به کلیه "دفاتر پستی" یا "دفاتر پیشخوان خدمات دولت" و ارائه یکبرگ کپی از مدرک دیپلم و درخواست تأئیدیه).

7- داوطلبان‌ مرد لازم‌ است‌ مدركي‌ را كه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه‌ آنان‌ را با توجه‌ به‌ مفاد دفترچه‌ راهنماي‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌ كارداني‌ نظام‌جديد (دانشگاه فني ‌و حرفه‌اي‌ و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و غيردولتي) سال‌ 1395مشخص‌ كند، ارائه‌ نمايند. (اصل و 1 سری کپی).

8- كساني كه با سهميه ايثارگران در آزمون پذيرفته‌شده‌اند بايد برابر ضوابط مربوط به استفاده از سهميه‌هاي مذكور اقدام نمايند.

9- واریز شهریه تعیین و اعلام شده.
 
·   لازم به ذکر است، ثبت نام درصورت هرگونه نقص مدرک از موارد فوق به هیچ وجه امکانپذیر نبوده و شایسته است پذیرفته شدگان با مدارک کامل مراجعه نمایند.

ما در اینجا گرد هم آمدیم تا بتوانیم با بهره گیری از امکانات موجود، راه دستیابی به آینده ای پربار را برای دانشجویان هموار نموده و موانع پیشرفت علمی و تحصیلی آنها را شناسایی و برطرف نماییم. دكتر منوچهر نيكنام

آخرین مطالب

چاپ دومین شماره از فصلنامه پژوهش های مدیریت

چاپ دومین شماره از فصلنام...

پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد و ب...

چاپ و انتشار اولين شماره از نشريه (( پژوهش های مديريت ))

چاپ و انتشار اولين شماره...

بدين وسيله به استحضار کليه اساتيد و دانشجويان عزي...

گالری تصاویر